30 lipca 2020

Z wizytą u Layette

To bardzo ważny wpis dla naszej rodziny. W miniony poniedziałek otworzyliśmy sklep stacjonarny z naszymi akcesoriami dla maluszków. Tak jak obiecałam w poprzednim wpisie o tym miejscu, chcę Wam pokazać efekt końcowy naszej pracy. Urządzanie tych klimatycznych wnętrz było jednym z przyjemniejszych twórczych rzeczy ostatnich miesięcy! Nie obyło się bez perypetii, bez wielu poświęceń, zwrotów akcji. Zawsze marzyłam o swoim sklepie, a sklep z produktami, które dodatkowo sami projektujemy i tworzymy to już szczyt naszych marzeń. :)
Najmocniej przepraszam, że bywam w tym roku tu na blogu "od migawek do migawek", ale w całej 10 letniej historii pisania bloga nie byłam tak ekstremalnie zarobiona, zabiegana, zmęczona i za razem paradoksalnie szczęśliwsza niż teraz. Jednak trójka małych dzieci i aktywność zawodowa, to jazda bez trzymanki. ;) 

Dziś bez dłuższych wstępów zapraszam Was do naszego klimatycznego miejsca Layette. 
 Jeśli będziecie w okolicach Łodzi, koniecznie do nas zajrzyjcie. :)

Layette
Ul. Wólczańska 265
ŁÓDŹ

Do napisania już niebawem! :)
SHARE:

15 komentarzy

 1. Pięknie to wszystko wygląda! Powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje! Wyobrażam sobie te emocje, które Wam towarzyszą, zmęczenie zmieszane z satysfakcją... Musicie być z siebie dumni! :) To musi być cudowne uczucie wkładać tyle pracy i serca w coś, co czuje się całym sobą. Jakie jest kolejne marzenie? :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję!!! Piękne produkty i piękne miejsce i chciałoby się dodać piękni ludzie:))). Zdjęcia fenomenalne. Pozdrawiam Monika Majcher

  OdpowiedzUsuń
 4. Serdecznie gratuluję jestem z Wami od 8 lat😀 bardzo się cieszę że jesteś szczęśliwa! Jeśli będę w okolicach na pewno Was odwiedzę żeby pogratulować osobiście.

  OdpowiedzUsuń
 5. Gusiu!

  Przeczytałyśmy nowy wpis – naprawdę bardzo ładny sklep! Gratulacje! Ja przeczytałam wpis przy śniadaniu, a Milenka przed obiadem – a ona jak czyta to duka na głos no i Tatuś usłyszał – „sklep stacjonarny z naszymi akcesoriami dla maluszków.” Żebyś ty widziała jak on podskoczył na fotelu! Sekundę potem już go nie było, nawet drzwi wejściowych za sobą nie zamknął. Wrócił za 2 godziny z grupką kolegów z wojska, rozsiedli się wszyscy wokół tatusia, wszyscy mówili jeden przez drugiego „co to za niespodzianka”, „no mówże zaraz, bo skonam z niecierpliwości”, „dalejże bo nas skręca z ciekawości” i tak dalej. No i tatuś zapytał ich czy pamiętają tego starego fiata 126p, którego ma szeregowy Purkoć i który nie chce już jeździć (fiat nie Purkoć, Purkoć jeździ ale tramwajem) i że pojawiła się niesamowita szansa na przywrócenie życia poczciwej maszynie dzięki czemu można by ćwiczenia wojskowe przeprowadzać w dalszych knajpach i barach niż zwykle. Wszyscy odpowiedzieli, że pamiętają, a owszem ale że nic z tego nie będzie bo to grat, złom, kupa rdzy i ducha tchnąć w to się nie da i już!

  Na co tatuś zakrzyknął jak jakiś prorok – Zamknijcie gęby ludzie małego ducha albowiem powiadam wam, ducha tchniem w tę maszynę! I zawołał Milenkę i mówi do niej:

  - Kochanie pokaż kolegom ten wpis od Gusi o akcesoriach do maluszka.

  Milenka włączyła laptop, tatuś zaczął energicznie czytać na głos ale w trakcie czytania głos mu się zaczął załamywać, cichnąć aż wreszcie w czytaniu ustał... Zapadła cisza. Koledzy z wojska wstali, zaczęli wychodzić w milczeniu a ostatni odwrócił się i powiedział: „Taki stary, a taki kurde głupi.

  A tatuś jak to tatuś – jak on się uprze to nie ma siły – powiedział, że im wszystkim pokażę i teraz się szykuje do Purkocia – będą malować maluszka w kamuflaż moro.

  pozdrawiamy,
  Siostry Matylda i Milenka Boczek

  OdpowiedzUsuń
 6. Powodzenia! Z pewnością zajrzę👍

  OdpowiedzUsuń
 7. Fantastyczne miejsce, piękny sklep. Gratulacje:-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Powodzenia!!!!Trzymam kciuki😊

  OdpowiedzUsuń
 9. Super! Sklep wygląda bardzo ładnie :) Trzymamy kciuki, powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratulacje! Trzymam kciuki za sklep i życzę powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Ogromne gratulacje! Trzymamy mocno kciuki za sklep, bo wygląda cudownie :)

  OdpowiedzUsuń

© Magiczny Domek. All rights reserved.
Blogger Templates by pipdig