sobota, 20 listopada 2021

BABI

 Gdy bezpowrotnie odchodzi bliska nam osoba, wraz z jej śmiercią umiera też cząstka nas samych...  

Dwa dni po swoich 96 urodzinach odeszła Babi. W domu, wśród najbliższych. W momencie odejścia byłam przy niej i trzymałam ją za rękę.

Śpię w jej koszuli, z szafy wyciągam sweter z najpiękniejszym jej zapachem połączonym z ulubionymi perfumami. Nie mogę w to uwierzyć. Tydzień temu zatrzymał się dla nas świat. Tak bardzo za nią tęsknię...

I chociaż dzisiejszy króciutki wpis piszę przez łzy, to właśnie teraz chcę Wam podziękować za komentarze pod ostatnim postem. Nasza sytuacja rodzinna nie dała mi szansy regularnie wszystkim na nie odpowiedzieć, ale uwierzcie mi, że uczyniły w tym trudnym dla nas okresie ogromnie dużo dobrego. Były dobrym słowem, gdy tego potrzebowałam, balsamem na smutki. Jednym z moich języków miłości jest właśnie dobre słowo. Zdałam sobie sprawę, że większość Was jest z nami bardzo długo. Tym bardziej wiecie jak ważną i bliską osobą była dla mnie Babi. Nie mogę uwierzyć, że już nigdy się nie spotkamy, nie przytulimy, nie porozmawiamy...

SHARE:

102 komentarze

 1. Bardzo mi przykro, współczuję Wam wszystkim...

  OdpowiedzUsuń
 2. Gusiu, serdeczne uściski dla Ciebie i Twojej rodziny i najszczersze kondolencje. I tak, bloga przeczytałam całego i Babi mam wrażenie też poznałam, łezka w oku się zakręciła. Wiem, że była dla Ciebie ważną osobą tym bardziej myślami cię wspieram. Pozdrawiam, Kasia

  OdpowiedzUsuń
 3. Gusiu....
  Czytam od wielu lat, nie pisałam nigdy...

  Dziś, nie mogę nie napisać...

  Tak bardzo, bardzo mi przykro...
  Wyrazy współczucia dla Ciebie i Twoich bliskich...
  Marlena

  OdpowiedzUsuń
 4. Przyjmij wyrazy współczucia...
  Przytulam Was mocno...
  Ślę dużo miłości...

  OdpowiedzUsuń
 5. Kondolencje dla Waszej rodziny. Czytam Was od wieku lat, nie komentuje ale pod poprzednim postem również zostawiłam znak po sobie... Teraz kolejny post i od razu poczułam, że muszę wyrazić wyrazy współczucia. Zawsze pełna podziwu patrzyłam na Waszą Babi, na to jaka była zadbana, na to jak blisko z nią byliście i na to jak ciepło się o niej wypowiadałaś. Moja "Babi" ma 93 lata, jest dla mnie jak przyjaciółka rozmawiam z nią o wszystkim. Twój wpis mi uświadomił, że przecież ludzie nie żyją wiecznie i mimo że nie wyobrażamy sobie, że pewnego dnia ktoś z naszych bliskich odejdzie to niestety jest to nieuniknione... Trzeba docenić fakt, że Babi dożyła tak pięknego wieku i tych wiele wspaniałych lat spędziła wśród kochającej rodziny.
  Marta

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo mi przykro. Wierzę, że w tym lepszym życiu się spotkacie i przytulicie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Babi jest teraz tak gdzie jest ciepło, i ciasto pachnie i herbata i stół pełen przygotowań gości. Babi kiedyś znów was ugości. Trzymajcie się.

  OdpowiedzUsuń
 8. Wyrazy współczucia dla Ciebie i Twoich bliskich....Dużo siły.

  OdpowiedzUsuń
 9. Szczere wyrazy współczucia. Myślą i modlitwą jestem z Wami.

  OdpowiedzUsuń
 10. Wasza rodzina już nie będzie taka sama,strata Babci na pewno jest ciężka.
  Trzeba jednak dziękować,że tak długo miałaś Babcię.Zazdroszczę tego,bo moje odeszły jak miałam 20 lat.

  OdpowiedzUsuń
 11. Oh Gusiu :( Sama płakałam, gdy czytałam Twój wpis. Tak Ci współczuję :( Choćby Babi żyła 120 lat, to... bliska osoba zawsze odchodzi za wcześnie. Przytulam Cię mocno. Zawsze podziwiałam to, jak traktujecie babcię i jaką ona sama jest osobą w sędziwym wieku. Pamiętam, że duże wrażenie na mnie zrobiło to, jak kiedyś pisałaś, że Babi nie jest typem babci schowanej w domu, tylko taką, która chce, żeby ją zaprosić na ciastko w modne miejsce. Bardzo utkwiło mi to w pamięci i pomyślałam sobie, że tak trzeba żyć. Do końca.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie także zapadł w pamięci ten opis Babi. Myślę, że była wyjątkową osobą.
   Dużo uścisków dla Was, Gusiu!

   Usuń
 12. Wyrazy współczucia dla ciebie i całej rodziny. Przytulamy

  OdpowiedzUsuń
 13. Gusiu, bardzo Ci współczuję i przytulam Was wszystkich do serca. Twoja Babcia była częścią świata, życia, którym się z nami dzielisz. Obecna w Twoich słowach, zdjęciach, myślach. To było i dla niej ważne, że jesteście przy niej. Towarzyszyła Ci tak jak moja całe życie, a wtedy wiem po sobie strata jest jeszcze bardziej dotkliwa. Wierzę w to, że Babcia tam z góry obejmie Was opieką. Pamiętaj, że tu jesteśmy nie tylko żeby czytać, ale też po to, żeby Ci pomóc i wysłuchać. Ilona "lonek98"

  OdpowiedzUsuń
 14. Są serca w których Babi będzie żyła zawsze....to jest pewne...

  OdpowiedzUsuń
 15. Smutno. Współczuję. Wiem,że to nie jest pocieszenie,ale miała dobre życie-wiedziała,że ją kochacie i się o nią troszczycie. Dożyła pięknego wieku. Niech spoczywa w pokoju!

  OdpowiedzUsuń
 16. Bardzo mi przykro,łączę się z Wami w bólu ☹️ [*]

  OdpowiedzUsuń
 17. Dużo siły dla Ciebie i rodziny w tym trudnym czasie. ❤

  OdpowiedzUsuń
 18. Wyrazy współczucia...bardzo mi przykro

  OdpowiedzUsuń
 19. Tak bardzo mi przykro. Pamiętam Twoje zdjęcia z domu Babi ... Wierzę że wciąż będzie się Wami opiekować, a to czego Was nauczyła będzie zawsze z wami. Niech odpoczywa w spokoju.

  OdpowiedzUsuń
 20. Wyrazy współczucia! I wielkie przytulasy!

  OdpowiedzUsuń
 21. Gusiu.....przyjmij moje wyrazy współczucia....Tule Was mocno...

  OdpowiedzUsuń
 22. Gustu, czytam Cie od wielu lat i bardzo mi przykro z powodu Twojej straty , ściskam mocno...

  OdpowiedzUsuń
 23. Gusiu, czytam Cie od wielu lat i bardzo mi przykro z powodu Twojej straty, ściskam mocno...trzymajcie się

  OdpowiedzUsuń
 24. wyrazy współczucia bardzo mi przykro. Ale jakie to piękne, że było jej dane przeżyć tyle lat i tyle lat uszczęśliwiać swoich najbliższych swoją obecnością.

  OdpowiedzUsuń
 25. Gusiu,szczere wyrazy współczucia. Babi wydawała się nieśmiertelna...

  OdpowiedzUsuń
 26. To mój drugi wpis - czytam od 10 lat, pierwszy raz skomentowałam dopiero ostatnie migawki. Teraz znowu czuję, że muszę coś dodać.
  Zawsze rozczulało mnie to, w jaki sposób pisałaś o Babi. To było naprawdę wyjątkowe i potwierdzało, jak silna łączy Was więź. Wiem, że to tylko słowa, ale bardzo Ci współczuję.

  OdpowiedzUsuń
 27. Przytulam Cie po prostu Gusiu...

  OdpowiedzUsuń
 28. Nigdy nie wiem, co mozna powiedziec/napisac w takuej chwili. Strata bliskiej osoby to najgorsze, co moze sie przydazyc. Bol ogromny. Bardzo wspoczuje, trzymajcie sie. Moze to oklepane, ale czas ukoi ból straty. Sprawdzona prawda.

  OdpowiedzUsuń
 29. Nigdy nie wiem co powiedzieć/napisać w takiej chwili. Może po prostu wyrazy wspólczucia i trzymaj się. Może to oklepane, ale czas osłabi żal i ból, wiem z doświadczenia.

  OdpowiedzUsuń
 30. Wyrazy współczucia dla całej rodziny, bardzo mi przykro...
  Zawsze robiło mi się ciepło na sercu podczas czytania o Waszych czwartkowych spotkaniach.

  OdpowiedzUsuń
 31. Gusiu.... najszczersze wyrazy współczucia...
  Aneta

  OdpowiedzUsuń
 32. Gusiu przyjmijcie serdeczne kondolencje, przytulam mocno...ale takie jest życie ....wieczne odpoczywanie racz Jej dać Panie :(

  OdpowiedzUsuń
 33. Gusiu, przeogromnie mi przykro:( kondolecje dla calej Rodziny.

  OdpowiedzUsuń
 34. Przytulam mocno. Niech odpoczywa w pokoju...

  OdpowiedzUsuń
 35. Dwa tygodnie temu zmarła moja Babcia. Moja przyjaciółka, powierniczka, mój Najukochańszy Człowiek..Jestem dorosłą kobietą, mamą, a tęsknię za Babcią jak mała dziewczynka. Bardzo rozumiem i bardzo współczuję.

  OdpowiedzUsuń
 36. Dwa tygodnie temu zmarła moja Babcia. Moja przyjaciółka, powierniczka, mój Najukochańszy Człowiek..Jestem dorosłą kobietą, mamą, a tęsknię za Babcią jak mała dziewczynka. Bardzo rozumiem i bardzo współczuję.

  OdpowiedzUsuń
 37. Wyrazy współczucia dla całej rodziny 😔 Ślę w Wasza stronę serdeczne myśli

  OdpowiedzUsuń
 38. Przykro mi. Szkoda że jesteśmy tylko "na chwilę"...

  OdpowiedzUsuń
 39. Płaczę Gusiu.Jesteśmy tu z Tobą.Ewa

  OdpowiedzUsuń
 40. Przesyłam dużo ciepła i modlitwę, wspieram cię myślami i wspominam twoją Babi, którą mogłam poznać dzięki wpisom ma blogu. Będzie żyła w mojej pamięci.

  OdpowiedzUsuń
 41. Tak mi przykro Gusiu... Trzymaj się, dużo siły dla Ciebie w tym trudnym czasie. Ja też byłam przy mojej babci do końca, potem dużo ukojenia dawało mi wtulanie się w sweter, który cały pachniał nią i jej domem :( ściskam Cię mocno

  OdpowiedzUsuń
 42. Z głębi mojego serca, przyjmijcie szczere kondolencje dla Was wszystkich. Jest mi niezmiernie przykro, że straciłaś swoją babunię, która była przy Tobie od zawsze.Ja także w tym roku, straciłam aż 3 kochane dla mnie osoby, ale to już tak jest, im jesteśmy starsi, tym robi się wokół nas, coraz puściej....Jedyne pocieszenie Gusiu możesz znaleźć w tym, że babcie dożyła tak pięknego wieku, w otoczeniu najdroższych Jej osób, które tak bardzo kochała. Życzę Ci, w tym ciężkim czasie dla Ciebie, dużo siły i wytrwałości, abyś mogła zaznać upragnionego ukojenia. Tulę Was wszystkich do serca. Gosia.

  OdpowiedzUsuń
 43. Nie mów, że nigdy się nie spotkacie...jeśli wierzysz, tam w Niebie będzie na Ciebie czekać. Twoja Babi odchodziła wśród najbliższych, wśród Miłości, piękna śmierć. Śmierć jest tylko przejściem do tego lepszego życia. I choć wiem, że czujesz pustkę, smutek to uwierz , że jest to potrzebne aby przeżyć żałobę. Twoja Babi jest z Tobą, jest szczęśliwa. Pozdrawiam i ściskam.

  OdpowiedzUsuń
 44. Bardzo mi przykro z powodu odejścia Twojej Babci, współczuję i ślę uściski :*

  OdpowiedzUsuń
 45. Przytulam bardzo mocno...
  ewa

  OdpowiedzUsuń
 46. Czytam Cie od wielu lat. Bardzo mi przykro. Ściskam Was wszystkich. Jeszcze sie spotkacie kiedys <3

  OdpowiedzUsuń
 47. Wyrazy współczucia, bardzo mi przykro.

  OdpowiedzUsuń
 48. Bardzo mi przykro. Niezwykła więź między Tobą a babcia jest naprawdę wyjątkowa....Szczerze zazdroszczę takiej miłości wnuczka-babcia. Mocno przytulam. Justyna

  OdpowiedzUsuń
 49. 😔 współczuję z całego serca....

  OdpowiedzUsuń
 50. Oh jak bardzo mi przykro 🥺ściskam Was mocno . Życzę dużo siły na ten trudny czas .

  OdpowiedzUsuń
 51. Oh jak bardzo mi przykro 🥺ściskam Was mocno . Życzę dużo siły na ten trudny czas .

  OdpowiedzUsuń
 52. Zaglądam do Twojego domku od czasów, kiedy Pan mąż był jeszcze Panem Narzeczonym, ale dopiero dzisiaj napiszę, że brak słów by opisać stratę. Sama od prawie 30 lat nie mam rodziców, dziadków. Tak cieszyłam się widząc w migawkach Wasze wielopokoleniowe kobiece spotkania, uwielbiałam patrzeć na Twoją Babi taką kobiecą mimo podeszłego wieku. Bądźcie dla siebie wsparciem.

  OdpowiedzUsuń
 53. Wyrazy wspolczucia ;( trzy pokolenia :(:(:(

  OdpowiedzUsuń
 54. Dziś nic nie ukoi Waszego bólu. Żadne słowa nie dadzą pocieszenia. Napiszę tylko, że rozumiem i współczuję.
  "Ci, co odchodzą,
  Wciąż z nami są.
  I żyją sobie
  Obok nas.
  Patrzą z miłością
  Na nasze dni I
  Czasem się śmieją
  Przez łzy.(...)
  Ci, co odchodzą
  Wciąż z nami są.
  Czujesz ich pomoc,
  Gdy jest źle.
  Więc gdy z ciemnością
  Rozmawiasz, to...
  Oni Cię widzą,
  Oni są."

  OdpowiedzUsuń
 55. Wyrazy najgłębszego współczucia...

  OdpowiedzUsuń
 56. Przytulam bardzo mocno. Bardzo współczuję. Bardzo.

  OdpowiedzUsuń
 57. Od tyłu lat Babi była również ze mną.

  Bardzo mi przykro Gusiu....

  OdpowiedzUsuń
 58. Bardzo mi przykro :( Rozumiem Cię tak dobrze... moja kochana Babcia odeszła na początku stycznia, jestem ogromnie wdzięczna, że mogłam być przy niej. Nie ma dnia żebym o niej nie pomyślała. Ta tęsknota za ukochanymi ludźmi w naszym życiu zostanie pewnie w nas do końca.

  OdpowiedzUsuń
 59. Bardzo, bardzo współczuję. To jak bardzo cierpimy, gdy odchodzą bliskie nam osoby, pokazuje, że śmierć wcale nie jest czymś normalnym, naturalnym. Mnie bardzo pocieszają słowa z Księgi Hioba 14:12-15, Jego nadzieja na zmartwychwstanie: "Ty zawołasz, a ja Ci odpowiem. Zatęsknisz za dziełem swoich rąk"

  OdpowiedzUsuń
 60. Nie znam słów, które dziś mogłyby pomóc. Bardzo współczuję. Z własnego doświadczenia mogę tylko powiedzieć, że przychodzi czas kiedy ból zamienia się w tęsknotę, a obok tęsknoty pojawia się wdzięczność za ten wspólny czas. Za to ile go było i za to ile się wydarzyło. Dobre wspomnienia są podporą na całe życie i to nie jest frazes. Wielokrotnie uciekałam myślami do chwil spędzonych z moją rodziną, kiedy życie dawało w kość. Nikt Ci nie odbierze wspólnych chwil z babcią ani tego co od niej dostałaś: genów, miłości, jej wpływu na to kim jesteś. Ona zawsze będzie z Wami bo jest i w Tobie i w Twoich dzieciach.

  OdpowiedzUsuń
 61. Wyrazy współczucia, przytulam mocno i życzę siły do pogodzenia się z tą stratą. Macie piękne wspomnienia, to że Twoja Babi poznała Twoje dzieci- bezcenne
  Teraz macie swojego pięknego anioła

  Monika Gołąb

  OdpowiedzUsuń
 62. Nigdy nie komentowałam mimo iż jestem od poczatku z Tobą.Podziwiałam zawsze więź między Tobą i Twoją Babcią.Podziwiałam Twoja Babcię za uśmiech, dobre ręce i oczy, za elegancję i kobiecość mimo upływu lat.Współczuję Tobie,zachowasz najwspanialsze momenty w swojej pamięci i ....kiedyś się spotkacie.M.

  OdpowiedzUsuń
 63. Bardzo, bardzo mi przykro.... Twoja Babi troszkę przypominała moją Babcię Honoratkę, również za nią tęsknię bardzo... Może spotkają się ze sobą w Niebie i porozmawiają o swoich wnuczkach ...

  OdpowiedzUsuń
 64. Najszczersze wyrazy współczucia!

  OdpowiedzUsuń
 65. Moja Babcia też odeszła tydzień temu,rozumiem ból i stratę. Daj sobie czas na łzy, wyciszenie. Kiedyś jeszcze się spotkacie po drugiej stronie. Z Bogiem!

  OdpowiedzUsuń
 66. Ślę do was moje myśli i ściskam całą Waszą rodzinę

  OdpowiedzUsuń
 67. Współczuję ale i zazdroszczę Ci, że miałaś babcie tak długo❤️

  OdpowiedzUsuń
 68. Jak mi przykro... Sama mam fantastyczną więź z babcia i teraz mieszkamy nawet jako sąsiadki. Nie ma dnia, żebyśmy się nie zobaczyły. Na Twoim blogu uwielbiam wszystko, ale Babi zawsze jakoś specjalnie... Wspaniała osoba, choć jako czytelniczka znam tylko kawałeczek jej historii. Przesyłam dużo dużo ciepła i spokoju i... Wracam do starych wpisów. Trzymajcie się :-*

  OdpowiedzUsuń
 69. Najszczersze kondolencje dla całej rodziny.

  OdpowiedzUsuń
 70. Kochana bardzo mocno w myślach przytulam Ciebie i cała Twoja rodzinę. Wiem jak to boli, kiedy osoba bez której nie wyobrażasz sobie jutra nagle odchodzi. Wiem jednak, że czas ukoi spłakane serce a Ty poczujesz, że Babi wciąż jest, i choć realnie widzieć Jej nie będziesz, to na pewno nie raz poczujesz, że ten Anioł krąży po Twoim domu i otacza Was wieczną opieką ❤️

  OdpowiedzUsuń
 71. Bardzo mi przykro. Wiem jak bardzo ją kochałaś. Przytulam wirtualnie i ślę dobrą energię w twoja stronę.

  OdpowiedzUsuń
 72. Bardzo wspołczuję..

  OdpowiedzUsuń
 73. Gusiu, bardzo Ci współczuję i przytulam, we wrześniu odszedł mój ukochany Dziadziuś, więc wiem, że to ciężki czas, ale Oni zostają w sercu i czuwają nad nami. Wierzę, że kiedyś się z nim spotkam, trzymaj się ❤️

  OdpowiedzUsuń
 74. Gusiu,w tym trudnym dla Was czasie, otulam dobrym słowem i modlitwą. Babi teraz już w każdej chwili będzie przy Tobie, blisko ♥️

  OdpowiedzUsuń
 75. Wyrazy współczucia dla Ciebie i całej rodziny. To niewyobrazalna strata. Sama straciłam babcie pół roku temu, wiem co czujesz. Tęsknię za nią. Samym sercem jestem z Tobą.

  OdpowiedzUsuń
 76. Wyrazy współczucia dla Ciebie i całej rodziny. To niewyobrazalna strata. Sama straciłam babcie pół roku temu, wiem co czujesz. Tęsknię za nią. Samym sercem jestem z Tobą.

  OdpowiedzUsuń
 77. Bardzo mi przykro... Przyjmij Gusiu najszczersze kondolencje dla Ciebie i całej rodziny 😘 Wierzę głęboko, że rozłąka z Babi jest tylko na chwilę. Kiedyś się z nią spotkasz i będzie wszystko jak dawniej 😘 Przytulam Cię z całego serca.
  Kasia

  OdpowiedzUsuń
 78. Dzis dopiero przeczytałam ta smutna informacje o Twojej Babi. Czytam Twoj blog od wielu lat i zawsze podziwiałam twoja cudna relacje z babcia. Bardzo mi przykro. Przutulam całym serduchem. Wyrazy współczucia dla Ciebie i Twoich bliskich. Monika

  OdpowiedzUsuń
 79. Otulam modlitwą całą Waszą rodzinę. Wyrazy współczucia.

  OdpowiedzUsuń
 80. Wyrazy wspolczucia dla calej rodziny❤

  OdpowiedzUsuń
 81. Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi... 🖤

  OdpowiedzUsuń
 82. Choć znam jedynie maleńki skrawek historii życia Twojej babci Babi , to na wieść o tym smutnym wydarzeniu łezka w oku mi się zakręciła. Bardzo mi przykro... 🤍

  OdpowiedzUsuń
 83. Przyjmij moje wyrazy wspolczucia!

  OdpowiedzUsuń
 84. Wyrazy współczucia, jestem tu tak długo..jeszcze jak mieszkalas z Babi (jeśli czegoś nie pokręcilam..)...bardzo mi przykro 😔

  OdpowiedzUsuń
 85. Bardzo mi przykro… wyrazy współczucia ❤️ To piękne, że miałyście tak wspaniałą relację… piękne wspomnienia z Babcią, choć są teraz przeszłością, to one tworzą teraźniejsze życie… w naszych sercach ❤️ Ściskam ❤️

  OdpowiedzUsuń
 86. Nasze babcie patrzą na nas z góry i kiedyś na pewno się z Nimi spotkamy. Wyrazy współczucia.
  Dużo zdrówka dla całej rodzinki.

  OdpowiedzUsuń
 87. Przytulam i sama ocieram łzę, pokochałam Babi jak swoją...

  OdpowiedzUsuń
 88. Kiedy odchodziła moja babcia też byłam przy niej i trzymałam ją za rękę. Wtedy tego nie doceniałam, miałam 20 lat. Teraz wiem, że to było dla mnie bardzo ważne. Mam nadzieję, że dla niej też. Najbardziej denerwowało mnie uczucie bezradności - ani my - rodzina, ani lekarze czy pielęgniarki już nie mogli jej pomóc. I taka "krzywda" we mnie siedzi. A później przyszła sprzątaczka i opieprzyła mnie, że nie mam foliowych ochraniaczy na buty. No fakt, była końcówka marca, straszna plucha... i ta jej coraz cięższa ręka. Trzymaj się Gusiu, Twoja Babi patrzy. Pomoże kiedy trzeba a kiedy będzie trzeba uderzysz się w głowę :-)

  OdpowiedzUsuń
 89. Tak strasznie mi przykro :(,tyle razy czytałam Twoje wpisy i to czułe słowo Babi ,a dziś się dowiaduję , ze odeszła :(. Wieczny odpoczynek ....Was tulę do serca .

  OdpowiedzUsuń
 90. Dopiero przeczytam dwa ostatnie posty. Bardzo mi przykro z powodu babci😔, moja w tym roku też odeszła 😔. Przyszły rok będzie lepszy dla nas. Czytam Cię od kilku lat, bardzo lubię zaglądać co tam u was słychać. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 91. Współczuję, była ważną cząstką waszego magicznego świata. Ściskam
  Ewa

  OdpowiedzUsuń
 92. Twoja babi kojarzyła mi się z kobietą z klasą. Bardzo inteligentną, zadbaną, elegancką. Klasa sama w sobie. Wzór kobiecości. Nie mogę w to uwierzyć :( Wchodzę poczytać migawki a tutaj taka smutna wiadomość.. Trzymaj się Gusiu!

  Mocno Cię przytulam kochana! :*

  OdpowiedzUsuń
 93. Straciłam moją Babcię ponad 14 lat temu, aż nie mogę uwierzyć, że już tyle lat minęło. Tęsknię za nią tak samo mocno jak tęskniłam jeden dzień po jej śmierci, tydzień, rok i pięć lat. Była wspaniała. Wiem co czujesz i mocno Cię tulę.

  OdpowiedzUsuń

© Magiczny Domek. All rights reserved.
Blogger Templates by pipdig