14 listopada 2011

Weekend w Stolicy

"Najlepszym przyjacielem jest ten, kto nie pytając o powód smutku, potrafi sprawić, że znów wraca radość" 

- w tym cytacie nieznanego autora kryje się wiele prawdy.

Spędziliśmy wspaniały długi weekend w przemiłym towarzystwie. Wraz z Anią i Łukaszem odwiedziliśmy naszych serdecznych znajomych w Warszawie. Dawno się tak nie odprężyłam i wybawiłam!

Poniżej kilka rzutów na nowe mieszkanko gospodarzy.SypialniaKuchnia i Pan Domu :)Oraz nasz pupilek i duma właścicieli - suczka Lilu. Zastaliśmy pięknie ubrany stół z serwetkami prosto z Paryża - to tam niedawno gospodarze spędzali swoją podróż poślubną.


Świetny pomysł na kamyczki z imionami gości! :)
Pani Domu  przygotowała przepyszną kolację!Z dziewczynami przyjaźnimy się od czasów studiów. Tak się złożyło, że wszystkie trzy wyszłyśmy w tym roku za mąż. Jeszcze kilka lat temu, w najśmielszych snach nie zdołałybyśmy przewidzieć takiego przebiegu zdarzeń. 

Nasze spotkanie to również idealna okazja, by przeżyć te chwile jeszcze raz i obejrzeć wspólnie zdjęcia.

Czerwone wino zrobiło swoje. Były śpiewy, kalambury i śmichy i chichy. Dzięki przyjaciołom cały stres z ostaniach tygodni dosłownie wyparował. Było przezabawnie! :) Dziękuję Wam Kochani! :*


P.S Wybaczcie moi drodzy, że ostatnio jest więcej zdjęć niż treści w postach o Magicznym Domku. Przebieg minionych  zdarzeń spowodował, że wolny czas skurczył się do minimum.
Pomału wraca jednak wszystko do normy, więc będzie nas więcej! :)

Do następnego! Miłej nocy lub już.. miłego poranka! :)
SHARE:

10 komentarzy

 1. pięknie urządzone mieszkanko! ze zdjęć bije takie ciepło i optymizm, że człowiek od razu marzy by się tam przenieść i poczuć to wszystko na żywo! :) pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak dobrze mieć takich przyjaciół...=) mieszkanko śliczne =)

  OdpowiedzUsuń
 3. Najważniejsze, że weekend udany:) Pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń
 4. fajne klimaty :)
  lubie takie polączenia nowoczesnego z glamour :))
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Fantastyczne mieszkanie, wiele bym dała za posiadanie podobnego :) Nie przejmuj się brakiem rozbudowanej treści, zdjęcia bronią się same. Oglądając je na parę minut przenoszę się w miejsce, które pokazujesz...

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzięki zdjęciom tego mieszkania spłynął na mnie nowy pomysł na mój mały pokój. A myślałam, że już wszystkie możliwe ustawienia mebli przestudiowałam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Genialne mieszkanie, sama powoli przymierzam się do remontu i aranżacji swojego własnego gniazdka i z Lubym mamy wiele podobnych pomysłów - rzutnik, kolorystyka... Ogólnie cudowne miejsce!

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo inspirujący blog:)
  Będę wpadać częściej. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 9. Nawet nie wiesz jaką to miejsce ma moc ! za każdym razem kiedy otwieram Twoją stronę ogarnia mnie taaaki -wewnętrzny spokój ! :) Uśmiecham się i oglądając zdjęcia Twojego ślicznie urządzonego Domku marzę sobie, że kiedyś może będę mieć podobny ( ?) ;))
  ;*

  OdpowiedzUsuń

© Magiczny Domek. All rights reserved.
Blogger Templates by pipdig