25 maja 2014

Dwa Niebieskie Kotki

Dzięki Agatce, która podarowała nam wspaniały prezent, w Magicznym Domku pojawili się wspaniali goście. Dwa niebieskie kotki, które dumnie zdobią ścianę w łazience na parterze. :)


Dwa myjące się koty (jeden szoruje sobie stopy, drugi  myje się pod paszką ;) ) są ręcznie malowane przez Agatkę metodą akwarela i piórko. Uwielbiam tego typu prace. Są niepowtarzalne i włożone jest w nie masę serca! Jeśli chcecie zobaczyć jak uzdolniona jest autorka zapraszam na jej bloga - klik. :) Zobaczycie ilustracje do książek dla dzieci i inne cuda - jestem naprawdę wielką fanką niepowtarzalnego stylu, który tam ujrzycie.

Łazienka jest już praktycznie skończona. Brakowało mi akcentu na ścianie, ale czekałam na coś naprawdę godnego powieszenia. By było oryginalne, z poczuciem humoru i cieszące oko.
Pojawiła się również roleta na oknie. Nadaje przytulności i intymności (jak już pisałam wcześniej, nikt tu nie zagląda gdy jesteśmy sami, ale roleta przydaje się gdy są u nas goście i siedzimy na tarasie).


Dwa myjące się kotki, nie są jedyną pracą Agatki, którą posiadamy w Magicznym Domku. Z okazji naszego ślubu, dostaliśmy parkę kotków i do dziś pięknie zdobi naszą sypialnię. :)Takie akcenty w domu nadają niepowtarzalności! Jestem niesamowicie szczęśliwa z tych małych zmian, które pojawiają się u nas co jakiś czas. :)

A już jutro, tak jak obiecałam, kolejny post z cyklu 'Podglądamy'. Zabiorę Was do mieszkania Agatki, autorki magicznych kociaków!

Do napisania!
SHARE:

13 komentarzy

 1. Fantastyczne są takie detale. Sprawiają, że dom ma duszę, a nie jest katalogowym wnętrzem, w którym mógłby zamieszkać każdy. Aż żal, że w mojej łazience nie zmieści się nawet pół kota poza moim własnym,żywym ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dokładnie, takie dodatki wykonane przez bliską osobę, mają szczególne znaczenie.
  Twoja łazienka jest niezwykle przytulna:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładne kotki. Zdecydowania piękna ozdoba i ciesząca oko pamiątka. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Witold Boczek26 maja 2014 07:36

  Fajnie by tam wyglądał namalowany w tym samym stylu myjący się biszkoptowy labrador!

  OdpowiedzUsuń
 5. Kotki podpiły moje serce! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kotki podpiły moje serce! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Faktycznie, te ilustracje mają coś w sobie :)

  Nie mogę się doczekać posty z mieszkania autorki tych arcydzieł :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Twój pierwszy Dzień Mamy! kotki kochane. ja też uwielbiam kreatywne, własnoręcznie wykonane upominki.

  OdpowiedzUsuń
 9. Kotki są the best. Przeurocze. A koleżanka pięknie uzdolniona :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Koty są super! :) A tak poza tym, to Magiczny Domek jest jednym z moich ulubionych miejsc w sieci :) Chciałabym stworzyć w moim przyszłym własnym domu podobny klimat (w obecnym, wynajmowanym mieszkaniu w sumie też). Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy uważasz, że bateria do wanny zamontowana na środku jest wygodna w użyciu? W moim remontowanym mieszkaniu też myślałam o takim rozwiązaniu, ale właśnie zaczęłam czytać w internecie na ten temat i opinie są podzielone. Jedni mają siniaki, inni nie :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Czy uważasz, że bateria do wanny zamontowana na środku jest wygodna w użyciu? W moim remontowanym mieszkaniu też myślałam o takim rozwiązaniu, ale właśnie zaczęłam czytać w internecie na ten temat i opinie są podzielone. Jedni mają siniaki, inni nie :)

  OdpowiedzUsuń

© Magiczny Domek. All rights reserved.
Blogger Templates by pipdig