01 kwietnia 2013

Prima Aprilis

W tym roku, 1 dzień kwietnia to prawdziwy dzień żartów! Wiosna, nie dość, że spóźniła się na pierwszy dzień wiosny a później nie pojawiła się w te Święta, to jeszcze zimowa aura uderzyła trzykrotnie większą siłą. Takich opadów śniegu nie było tej zimy! Śnieg sypie praktycznie 24 godziny na dobę! Powiem Wam szczerze, że po chwili depresyjnego myślenia o nienadchodzącej wiośnie, zaczyna mnie to już bawić.


















W całym moim życiu nie pamiętam, żeby było tak zimowo 1 kwietnia. Żarty nie na żarty! :)




















































Spacer w piżamce po ogrodzie Magicznego Domku. :)



























































A w środku Magicznego Domku robi się coraz bardziej wiosennie. Póki co, taka wiosna musi nam wystarczyć. :)




































Pozdrowienia z zaśnieżonego Magicznego Domku!
SHARE:

31 marca 2013

Wesołych Świąt!

Drodzy Czytelnicy!
Życzę Wam pogodnych, wesołych Świąt w gronie rodziny i najbliższych. By poniedziałkowy Śmigus-Dyngus przyniósł wytęsknioną wiosnę, a Święta przyczyniły się do odpoczynku i wytchnienia. Miłości, zdrowia i spełnienia marzeń!

Załoga Magicznego Domku :)


SHARE:
© Magiczny Domek. All rights reserved.
Blogger Templates by pipdig