10 grudnia 2011

Koci Świat

Gdy byłam mała często bawiłam się w kota. Koci świat hipnotyzował mnie swoją tajemniczością. 
Odkąd Lunka zamieszkała razem z nami, uważnie się przypatruję jaki ten Koci Świat jest naprawdę. Teraz wiem, że koty są bardziej zabawne i pocieszne niż mroczne i wredne. Ta puchata kuleczka jest bardzo towarzyska i przyjazna. 

Koci Świat widziany moimi oczami......oraz kilka faktów na temat naszej kotki.

Jest bardzo punktualna - zwłaszcza jeśli chodzi o godziny posiłków. :)Uwielbia psoty i zabawy. Zwłaszcza gonitwy z Gapcią.Czasami gdzieś znika i znajdujemy ją w dziwacznych miejscach. :)Pomaga nam w remontach Magicznego Domku. Maluje...


Korzysta z drabiny...

Potowarzyszy przy szyciu. :)Posadzi w doniczkach kwiatki. :)

Już wieczorem kolejne części Kociego Świata. Buziaki!
SHARE:

8 komentarzy

 1. Nie dziwi mnie, że tak pomaga. W końcu pełnoprawna mieszkanka Magicznego Domku :) Pozdrowienia

  OdpowiedzUsuń
 2. Hehe świetny ten wpis..:)) Od razu robi się cieplej, a uśmiech sam pojawia się na ustach :)). Pozdrawiam znad cieplutkiej brzoskwiniowej herbaty ;P. Kasia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tez mam kota, zawsze we wszystkim mi towarzyszy;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. ale fajna z nich zgrana paczka!:D

  OdpowiedzUsuń
 5. Koty wnoszą ciepło do domu. Nie tylko koty, generalnie zwierzęta. My póki co nie możemy sobie na kota pozwolić, ale nie ukrywam jest to jedno z moich marzeń :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Hahaha, o rany, jakbym widziała mojego Stefana. On także, chociaż jest taki mały, wypełnia całym sobą nasze mieszkanie i wszędzie go pełno :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Lubię... obce koty czasami pogłaskać. Zwłaszcza jeśli są małe i puchate. I to wszystko. :P Nie mogłam mieć kota w swoim domu, bo denerwowałaby mnie jego wszędobylskość. Zdecydowanie wolę psy! :-) Pollyanna

  OdpowiedzUsuń
 8. Kocham koty i sama mam w domu dwa :) nie wyobrażam sobie domu bez zwierzaków. Moje również śpią w różnych miejscach i śmiesznych pozach ;)

  OdpowiedzUsuń

© Magiczny Domek. All rights reserved.
Blogger Templates by pipdig