22 grudnia 2014

Pierwsza Gwiazdka

Święta tuż tuż. Za nami świąteczny weekend i dwie 'wigilie' w gronie przyjaciół. Nawet miałam napisać o minionych spotkaniach kartkę z pamiętnika, ale chyba trafią do migawek miesiąca. Czas nas goni, ale to miła gonitwa, bo w tym roku czekają nas najpiekniejsze święta - Pierwsza Gwiazdka Marysi. :)Niedawno Marysia dostała uroczy prezent od Juli - świecące gwiazdki, które można przylepić do  ściany lub sufitu. Idealny zestaw na wypatrywanie pierwszej gwiazdki. :)

Czy ktoś z Was widzi u nas Wielki Wóz? :)
SHARE:

9 komentarzy

 1. Na wozach się nie znam ale takie gwiazdki równiez były w moim pokoju kiedy byłam mała. Miejmy nadzieję że Marysia, ta najjasniejsza gwiazdka będzie słodko śniła ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest cudownie u Was! Wyobrażam sobie jaki pokój i harmonia pojawia się wraz z dzieckiem - mimo zamieszania, śmiechu i płaczu, nocy często nieprzespanych - to jednak harmonia. A śpiąca Marysia i gwiazdki nad jej łóżeczkiem jeszcze są tego dopełnieniem :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Miałam takie gwiazdki na suficie jako licealistka :) Mój starszy syn także ma je w swoim pokoju i tworzą one piękny efekt. Wspaniałych Świąt Gusiu- Tobie i Twojej rodzinie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gdzie można kupić takie gwiazdki świecące ?

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja znalazlam :) Slicznie! Zycze Was spokojnych swiat :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Twoje pomysly , mimo swojej prostoty sa rewelacyjne :) .... Marysia bedzie miala przecudowne wspomnienia z dziecinstwa :))

  OdpowiedzUsuń
 7. Zdrowych, Wesołych Świąt, pełnych radości!

  OdpowiedzUsuń
 8. Spotkajmy się przy stole, Podzielmy się sercami, Z tymi, którzy są teraz I co byli z nami. Bo Bóg rozdaje miłość, Wszystkim, bez wyjątku, Zesłaną na ziemię w małym Dzieciątku.
  Spokojnych świat życzy Dorota

  OdpowiedzUsuń
 9. justyn25-czy możesz napisać gdzie znalazłaś te gwiazdki?

  OdpowiedzUsuń

© Magiczny Domek. All rights reserved.
Blogger Templates by pipdig