08 października 2013

Jesienna Gonitwa

Witajcie kochani po malutkiej przerwie. Nawet nie wiem kiedy ten czas minął. Przeżywam przesilenie jesienne (senność, zmęczenie) a jednocześnie muszę działać na pełnych obrotach. Jesień okazała się bardzo aktywna. Codziennie coś do zrobienia, nawet po pracy. Weekend bardzo przyjemny ale również w biegu. Nawet przyczepiła się do mnie gorączka, być może zwiastując przeziębienie (trzymam się jednak twardo i mam nadzieję, że nic się nie rozwinie). Dziś o 18 tej godzinie postanowiłam zwolnić. Chociaż ten jeden wieczór w tym tygodniu chcę przeznaczyć na relaks. :)
Kupiona nowa książka (chociaż pięć zaczętych leży na stoliczku), chciałam jednak coś bardziej luźnego, wakacyjnego - o podróżach. Ulubione pisma, plany na manicure i pedicure po oczyszczającej kąpieli. Aromatyczna herbata i paląca się świeczka. Oj, takie lenistwo to ja uwielbiam. :)
A przed kąpielą na blogu pojawi się jeszcze jeden post. W planach aktualizacja sypialni. A w najbliższym czasie kartka z pamiętnika - miniony weekend. :) 
Do napisania!
SHARE:

12 komentarzy

 1. Masz bardzo fajne plany na wieczór, ale czy zdążysz wszystko przejrzeć, przeczytać i wykonać? :)Życzę aby się udało bez uszczerbku na czasie przeznaczonym na sen:)

  OdpowiedzUsuń
 2. mam tę samą książkę Cejrowskiego i już któryś raz z kolei próbuję ją doczytać do końca i jakoś mi nie wychodzi...zdecydowanie wolę historie podróżnicze Pawlikowskiej.
  pozdrawiam, Aga

  OdpowiedzUsuń
 3. Plany genialne :)
  w sam raz na takie jesienne wieczory :)

  OdpowiedzUsuń
 4. u mnie też gonitwa straszliwa i niestety na razie nie mogę sobię pozwolić na relaks, bo już zabieram się do kolejnej roboty

  OdpowiedzUsuń
 5. Też lubię takie wieczorki,gorąca herbata z miodem i dodatkami,do tego dobra lektura lub pismo i wieczór udany;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Stanowczo należy Ci się błogi, wieczorny relaks.
  Podzielam Twoje zainteresowania czytelnicze. I książka i czasopisma te same leżą u mnie na półce, dodatkowo taki sam kalendarz stał się moją własnością!

  Pozdrowienia!

  OdpowiedzUsuń
 7. książka jest świetna, czytalam, bardzo wciaga:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Uwielbiam Cejrowskiego. :)
  Skąd taki ładny kalendarz?

  OdpowiedzUsuń
 9. Zbieram się od dłuższego czasu, żeby zakupić tą książkę. Uwielbiam Cejrowskiego. chyba się z nim trochę utożsamiam, stąd moja sympatia do niego.

  OdpowiedzUsuń
 10. jeszcze nie miałam okazji czytać książek Cejrowskiego, może kiedyś się skuszę, gdyż jego programy podróżnicze bardzo mi przypadły do gustu ;)

  OdpowiedzUsuń

© Magiczny Domek. All rights reserved.
Blogger Templates by pipdig