08 grudnia 2017

Grudniowe Dni z G. "Kalendarz i kawa"

CZWARTEK

Wybaczcie, że na posta czekacie tak długo, ale to był zwariowany dzień i późnym wieczorem zasiadłam do komputera! ;) Ale "czekoladka w kalendarzu" musi być, więc zapraszam na kolejny dzień z Magicznym Domkiem.

Dzień dobry! Ależ szaro za oknem! Uwielbiam poranne wygłupy Marysi i Gabrysi!


Poranek jak zwykle mija nam na codziennych czynnościach. Gdy Marysia idzie do przedszkola, a Gabrysia budzi się z porannej drzemki, jedziemy spotkać się na kawę z Agatką.Jak zwykle Agatka nas rozpieszcza i dostałyśmy prezent! Oj tyle dobroci!

Ten kalendarz to coś przepięknego! Zobaczcie sami tu - klik.


Potem wspólne zakupy w Ikei. Wiadomo, że przed świętami warto się tam udać! :)


A do wózka zamiast dziecka pakuje się zakupy! ;)


Po spotkaniu jadę po Marysię do przedszkola i spędzamy caaały wieczór w domu. Dziś nie ma żadnych zajęć, obowiązków, wyjść i takie wieczory są dla nas też bardzo ważne. Można biegać w samych rajtuzach po domu! 

Kolacja.Dziewczyny się bawią, a ja szaleje...na półce z książkami. Doszło nam wiele książek i trzeba było znaleźć na nie miejsce. ;)


Potrzebowałam takiego dnia w zwolnionym tempie. Przed nami bardzo aktywny weekend.


Dobrej nocy kochani i do...


...jutra! :*

Wasza G.!
SHARE:

9 komentarzy

 1. aaaaa! szaleję z radości jak widzę codzienne wpisy :* To taki miły przerywnik w ciągu dnia (a raczej wieczoru:) od codziennych obowiązków.. Trzymajcie się ciepło, spokojnego weekendu Wam życzę :*

  Całuję, Karolina

  OdpowiedzUsuń
 2. Szaleństwa na półkach z książkami to najlepszy gatunek szaleństw. :) wytrwałości w adwentowym postowaniu, to ogromna dla mnie przyjemność i warto czekać nawet do nocy. :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Pyszna ta czekoladka :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam :) :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gosiu :-D

  Chciałam Ci tylko powiedzieć, że Twoje/Wasze wpisy to coś na co czekam z niecierpliwością każdego dnia.. Myślałam o tym na czym polega ich fenomen? Hmmm... I moją głowę zalała fala odp...
  Przede wszystkim dlatego, że jesteś mamą jaką chciałabym być :-D Troskliwą i kochającą. Troszczącą się o wszystkie potrzeby swoich szkrabów. Jest w tym zadaniowość przepełniona czułością. To jest ten fenomen..
  Chciałabym być taką kobietą jak Ty..Zadbaną mimo dwójki pociech..Spelnioną.. To jest ten fenomen..
  Chciałabym być taką Panią domu jak Ty. Zorganizowaną, uporzadkowaną, nienaganną mimo całej gromady domowej. Jest to fenomen bo nie jest to łatwe..

  Mówię fenomen.. Bo mi się to nie udaje.. I zaglądam tu nie z zazdrości, ale czystego podziwu i szacunku.. Twoje wpisy są dla mnie inspiracją i może którego dnia odkryje w sobie klucz do owego fenomenu.. Może i mnie się kiedyś uda..

  Ściskam Was mocno..

  Wierna fanka
  P.

  OdpowiedzUsuń
 6. Aaaaaa zapomnialabym... Gustu jeśli będzie to możliwe to poprosiłam o wpis o nowych książeczkach.. Są one cenna podpowiedzią i mamy juz w posiadaniu wiele książek polecanych przez Wasza rodzinkę..

  Z góry dziękuję
  Wierna fanka
  P.

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękny kalendarz ! I mam nadzieje że pochwalicie się nowymi książkami 😍

  OdpowiedzUsuń
 8. Mam te książkę! Młody jeździec :) uwielbiałam ja jako dziecko :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Uwielbiam Twoje wpisy o codzienności! Wprowadzają mnie w dobry nastrój i motywują do działania :)

  OdpowiedzUsuń

© Magiczny Domek. All rights reserved.
Blogger Templates by pipdig