11 kwietnia 2011

Łazienka


Łazienka w Magicznym Domku jest malutka, starłam się jednak by choć minimalnie przypominała pokój kąpielowy. Zaczeło się wszystko od lampki, którą dostałam od moich rodziców. Od razu wiedziałam, że będzie idealnie pasować do łazienki. Ciepłe światełko lampki odpręża i sprawdza się przy kąpielach w wannie. Ograniczona przestrzeń uniemożliwiła mi wstawienie fotela do łazienki - ale gdy Wy macie taką możliwość - zróbcie to! Niestandardowe meble i przedmioty w łazience jak obraz, lampa stołowa, fotel czy regał na książki nadają niesamowity klimat. To dowód na to, że traktujemy łazienkę z należytą uwagą, w końcu jak to mówią: "Łazienka jest wizytówką domu a kuchnia sercem".
 


W tle, koło wanny taborecik przywieziony z Turcji.


 Na ścianie fragment obrazu 'Expectation' Gustawa Klimta. Jeśli chcemy zawiesić obraz w łazience, musi być bardzo dobrze oprawiony, by za szybkę nie dostawała się wilgoć. (zdjęcie powyżej)


 Jeśli On chce prysznic a Ona wannę a nie mogą pozwolić sobie na jedno i drugie, takie połączenie jest słodkim kompromisem. (zdjęcie powyżej)


 
By nie przesadzić z ilością kosmetyków na półkach można, jak w tym przypadku, wybrać zlew z szufladą w zestawie.


 Nie wyobrażam sobie życia bez szlafroków! :) Ten fioletowy odnalazłam w Tchibo.

 
 


 
SHARE:

4 komentarze

 1. Ty to nazywasz malenka lazienka? ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Łazienka z klimatem :)

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo ładna :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Łazienka ze zdjęć wcale nie wygląda na małą, zapewne to zasługa odpowiedniej aranżacji. Na pewno dobrym rozwiązaniem jest wanna połączona z prysznicem, nie zajmuje zbyt wiele miejsca, a jest bardzo funkcjonalna. Podoba mi się Twoje podejście do tego pomieszczenia - niestandardowe wyposażenie, takie jak obrazy, czy lampa nadają jej charakteru.

  OdpowiedzUsuń

© Magiczny Domek. All rights reserved.
Blogger Templates by pipdig